Hodnocení kurzu

Reference od studentů

Herbert Kindl

Podle mého názoru není lepší způsob, jak se na studium medicíny připravit. Výuka je srozumitelná, podávaná tak, že není těžké ji pochopit, ale zároveň množství látky, které je potřeba vstřebat, dobře simuluje množství látky, která nás čeká na medicíně (teda aspoň zhruba).

Hana Janovcová

Lituji, že takové učitele nemáme na gymnáziu. Kdychom je měli, výuka by mě vždy na naší škole bavila, proto se těším na každou výuku v sobotu tady. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tento kurz.

Diana Shmyr

Myslela jsem si, že se na kurzech budeme jenom učit, ale ne, je tady velice přátelská atmosféra a učí nás lidi, který jak je vidět milují to co dělají. Na 100% doporučuji kurz Chci na medicínu všem! :)

Eliška Horáková

Kurzy jsou skvělou příležitostí, jak se efektivně učit na přijímačky. Lektoři skvěle předávají své znalosti a neztrácí čas nad tématy, které nejsou nutné znát k přijímačkám. Navíc jsou velmi ochotní odpovídat na jakékoli dotazy studentů. Neocenitelné jsou navíc i online materiály, které jsou nám od začátku kurzu k dispozici.

Nikola Málková

Kurzy jsou super, minulý rok jsem chodila na kurz jiné agentury v Praze a s tím se to nedá srovnávat! Zde jsou lektoři velmi milí, ochotní a ohleduplní. O všem mají přehled a vždy se ujistí, zda tomu všichni rozumí! Velmi oceňuji kuchyňky ve všech výukových prostorech + super lokaci. Na 100% bych doporučila kurz ostatním studentům.

Světlana Tsikina

Dlouho jsem se rozhodovala, zda jít na nějaký kurzy, jelikož hodně lidí psalo, že jim nebyly kurzy úplně přínosné, nicméně jsem se rozhodla, že nějaký zkusím a vybírala hodně dlouho až vyhrál právě tento. Nemůžu si ho vynachválit a cítila jsem se hned po první hodině o hodně lépe a že tomu více rozumím. Je ve výuce systém a vždy se můžu obrátit, když něčemu nerozumím. Je také skvělé, že píšeme testy každou hodinu, to mě osobně hodně donutí se učit. Všem bych tento kurz moc ráda doporučila, cítim, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, které jsem udělala pro přípravu na medicínu. Když někdo má snahu a učí se i doma, kurz mu v přípravě pomůže se na medicínu jistě dostat.

Kateřina Svobodová

Výuka se mi moc líbí a vím, že velká část je i na nás jako na studentech. Líbí se mi váš přístup a možnost toho cokoliv probrat i mimo kurzy! Ikdyž je to pro mě dost těžké, protože ve škole nemám ani jeden z předmětů, je vidět, že pro nás děláte maximum. Děkuji :).

Radka Přibylová

Líbí, doporučila bych!

Adéla Idlbeková

Nejlepší způsob, jak se připravit na všechny 3 lékařské fakulty. Dobře zorganizované hodiny s přesným rozpisem probírané látky. Lektoři jsou ochotni s čímkoliv poradit i ve svém volném čase. Doporučuji!

Kseniia Bespamiathnykh

Doporučuji každému studentovi, který se chce doopravdy připravit na medicínu. Lektoři přednáší perfektně a pomáhají všem, kdo potřebují nějakou pomoc během studia.

Vojta Linhart

Líbí se mi, že průběžně píšeme testy na procvičení a dostáváme dost materiálů.

Kateřina Bábovková

Pokud si studenti vždy projdou teorii z hodiny, tak na každé začáteční hodině napíší test velmi dobře. Myslím, že jim to bude stačit i k přijímačkám, si znovu dané témata důkladně projít. Kurz určitě doporučuji.

Matyáš Krejčí

Celoroční kurz zcela splnil moje očekávání. Díky pravidelným testům, které mě více nutí připravovat se také cítím zlepšení v daných předmětech. Kurz bych doporučil každému, kdo nechce nechat výsledek přijímacích zkoušek na náhodě.

Zuzana Kamínská

Velmi příjemný přístup lektorů, vždy je prostor na vlastní otázky. Teorie je promíchaná s modelovými otázkami.

Daria Struchenko

Kurzy splnily mé očekávání. Líbí se mi, že mám možnost se obrátit na lektory s jakýmkoliv dotazem.

Kateřina Malochová

Supr lektoři, mají široké znalosti a jsou ochotní pomoc a zopakovat. Skvělé prostředí (malé množství studentů - osobnější přístup).

Lenka Olivie Laštovičková

Pokud jste se zničeho nic rozhodli pro studium medicíny, doporučuji tento kurz, jelikož se velmi systematicky dostanete na potřebnou úroveň znalostí. Kromě toho tu panuje příjemná atmosféra a klid.

Sofie Bošuková

Příjemná atmosféra a super lektoři. Oceňuji, že se můžeme zapojit do výuky.

Selasi Heletsi

Kurz a výuka je super. Pracujeme s teorií a modelovkama dohromady tak, abychom pochopili a zapamatovali si dané téma. Lektoři jsou přátelští a vztah mezi studenty a lektory je perfektní. Můžeme se kdykoliv zeptat, když něčemu nerozumíme. Určitě doporučuji tento kurz!

Klára Buštová

Kurzy jsou pro mě velikou důležitou součástí přípravy. Přijímačky mě čekají sice až za rok, ale i přes to letošní přípravu považuji za důležitou. Rezervy cítím zvláště ve fyzice, které mi tyto kurzy pomáhají úspěšně překonat :-)

Tereza Háková

Dlouho jsem vybírala kurz, který by mi nejlépe pomohl s přípravou na přijímací řízení na medicínu. Nakonec jsem se rozhodla pro tento a to hlavně kvůli tomu, že vyučující jsou studenti medicíny, kteří by měli mít nejlepší zkušenosti v tomto ohledu. Kurz naprosto splnil má očekávání, výklad je jasný a je možnost se na cokoliv zeptat. Pravidelné psaní testů mě motivuje k domácímu studiu a k celkovému prohlubování znalostí daného tématu. Všichni vyučující jsou přátelští a na kurzu panuje příjemná atmosféra!

Tereza Eliška Walterová

Líbí se mi pečlivost lektorů, způsob komunikace, ochota poradit a tak :)

Milan Řehořek

Jsem rád, že kurzy navštěvuji, díky nim jsem zjistil, že k přijímacím zkouškám jsou potřeba i některé znalosti nad rámec vědomostí ze střední školy a určitě mě tak povzbudily, abych se začal připravovat včas. Lektoři při procházení modelových otázek vše vysvětlují logiciky a ukazují způsob, jak otázky řešit efektivně, což velmi cením.

Martin Vávra

Výborný styl výuky. Skvělý způsob přípravy na přijímací zkoušky, ale i na maturitu. Kurzy však nejsou všechno, člověk tomu musí věnovat i volný čas. Lektoři jsou fajn, mají připravné hodiny, rozumí látce, jsou ochotní kdykoliv s čímkoliv pomoct.

Adam Lill

Tento kurz rozhodně splnil má očekávání. Kladně hodnotím přátelský přístup, trpělivost a snaživost všech lektorů. Dává mi určitou dávku disciplíny a píle, kterou musím vynaložit k dobrému prospěchu. Na kurzu bych asi nic neměnil.