Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Update cookies preferences

Hodnocení studentů

Připrav se na přijímačky přímo se studenty z lékařských fakult na které se hlásíš, stejně jako se s námi připravilo již více než 1000 účastníků před tebou.

92%

studentů, kteří na náš kurz docházeli pravidelně, se dostali alespoň na 1 lékařskou fakultu

98%

účastníků doporučuje
naše kurzy dalším studentům

Další hodnocení

Anna Žůrková

Nemohla jsem si vybrat lepší kurz. Jsem nadmíru spokojená 🙂. Ani současná situace s pandemickými opatřeními kurzu neuškodila... Ba naopak si myslím, že videa nám dala hodně. Lektoři byli velmi vstřícní a neváhali nám pomoct ani s dotazy mimo hodiny. Mám srovnání i s jinými kurzy a tento opravdu stojí za to! Nejen, že mi kurz přinesl spoustu znalostí, ale i přátelství a lásku, děkuji 🙂

Celoroční / zimní kurz
Kateřina Velková

Kurz splnil veškerá očekávání, která jsem měla. Lektoři byli milí a ochotní, nezastavily je ani ztížené podmínky, které přišly s covidem. Látka byla vysvětlena srozumitelně a pokud bylo třeba i víckrát. Množství materiálů, které nám bylo k dispozici, bylo nad rámec mého očekávání. Ať už Quizlet nebo Vimeo. Myslím, že o mě spokojenosti vypovídá i to, že jsem se zapsala na příští rok.

Celoroční / zimní kurz
Laura Horkayová

U Chcinamedicinu.cz jsem absolvovala celoroční přípravný kurz i přijímačky nanečisto a musím říct, že se mi finanční i časová investice opravdu vyplatila - dostala jsem se na 1.lf na zubní lékařství, jak jsem si přála. Kvůli pandemii jsem kurz absolvovala online. To mi přineslo spoustu výhod, jelikož jsem nemusela dojíždět do Prahy, kterou nemám zrovna nejblíž. A tak jsem si mohla kurz dělat podle vlastního tempa kdykoliv jsem si našla čas. V chemii a fyzice jsem se dozvěděla spoustu souvislostí a fíglů, o kterých jsem na gymnáziu ani netušila. V biologii jsem se zase naučila vnímat komplexitu celého lidského těla. Skvělé bylo, že jsme si všechny znalosti mohli hned procvičit na průběžných cvičných testech nebo procházením modelových otázek. Svoje znalosti jsem si ještě s dostatečným předstihem otestovat na přijímačkách nanečisto v květnu a včas jsem zjistila v čem mám nedostatky. Nakonec jsem byla úspěšně přijatá kromě na již zmiňovanou 1.lf také na LFHK a LFP.

Celoroční / zimní kurz
Petra Andresová

Kurz byl naprosto skvělý. Po každé hodině jsem si vždy připadala chytřejší a že věcem konečně rozumím. Skvěle zpracované materiály, které obsahují přesně to, co je nutné umět na přijímací řízení, žádně zbytečnosti navíc nebo naopak, že by nějaké informace chyběly. Lektoři byli vždy ochotní s čímkoli pomoct a to i mimo vyučované hodiny. Navíc se snaží, aby každá hodina nebyla nudnou, ale snaží se to vysvětlovat zábavnou cestou tak, aby tomu každý porozuměl! Co je důležité vyzdvihnout je to, že byly součástí i rady na ústní pohovor, které se jistě budou každému hodit. Myslím si, že pokud se učíte pečlivě doma a řádně se připravujete na následující hodiny kurzu, na medicínu se dostanete. Kdybych se měla rozhodnout znovu, zda bych se na kurz přihlásila, tak 100% ano! Lepší kurz podle mě není 😃

Celoroční / zimní kurz
David Andrus

Jsem dost spokojený a jsem rád, že chodím do třeťáku a že mám vlastně ještě jeden rok na přípravu. Samozřejmě si vyberu ještě jednou tyhle přípravné kurzy. Některá témata mi šly mnohem hůře, ale to se dalo očekávat. Učitelé se snažili mi to hezky vysvětlit, takže jsem byl skoro vždy spokojený. Šestý den školy v týdnu - ano, bolí to 🙂, ale dá se to zvládnout, někdy jsem se na to i těšil. Spousta nových informací, které se ve škole ani neprobírají (a to jsem na přírodovědném gymplu). Doporučuji sem hlavně třeťákům, aby se v klidu připravili na přijímačky.

Celoroční / zimní kurz
Alžběta Bartoňová

Řekla bych že tenhle kurz je mojí nejlepší investicí tohoto roku. Lekce, materiály, ještě videa, kartičky..co víc si přát? Nakonec jsem vlastně byla ráda, že se kurz konal online, řekla bych že jsem se i líp soustředila než v plné učebně. Moc si vážím toho, že se vás můžeme i individuálně na cokoliv zeptat. Děkuju za všechno!

Celoroční / zimní kurz
Šimon Zachar

Přípravné kurzy Chci na medicínu mi osobně pomohly nejvíce ze všech způsobů přípravy. Ačkoliv jsme se kvůli epidemiologické situaci nemohli vidět každý týden osobně, obrovská online databáze materiálů, kterou kurzy poskytují, mi nesčetněkrát ulehčila hledání informací potřebných ke zvládnutí nejen přijímacích zkoušek, ale i maturitě. Za mě velké poděkování Honzovi Vencovi za vtipnost a jasnost přednášek i přístupu při osobních pohovorech. Na kurz budu rád vzpomínat.

Celoroční / zimní kurz
Adéla Smržová

Chci vám všem moc moc poděkovat! 🙂 Situace nebyla lehká, kurzy prezenčně být nemohly, ale přesto kurzy fungovaly skvěle! Moc si cením všech materiálů, tipů a rad, které jsme dostali. Za sebe mohu říct, že nejlepší byly video lekce na vimeu. Nakonec jsem se streamů tolik neúčastnila, protože se ukázalo, že když si výklad mohu kdykoli pustit a třeba i 10x za sebou, je to pro mě ta nejlepší možná volba 😃 Přestože u mě medicína už není číslo 1, přijímačky si zkusím a kurz na 100% doporučím, protože naprosto předčil má očekávání. Líbí se mi, že všichni lektoři - jakožto studenti - s námi jednali jako kamarádi, naučili nás látku a zároveň motivovali. Dovolím si vyzdvihnout mé oblíbené lektory - Katku a Honzu. S Honzou se moc dobře povídá, Katka dokáže parádně vysvětlit látku, dokonce i fyzika vás může zaujmout! 😃 Super jsou také učebnice v pdf a samozřejmě vyřešené modelovky. Vypíchla bych ještě komunikaci Martina a Tomáše, kteří se po celou dobu ujištují, že je vše v pořádku a v případě nejasností vám vždy pomůžou. Ještě jednou velké DÍKY ♥️🙏

Celoroční / zimní kurz
Sarah Tomandlová

Nejdřív bych ráda zmínila, že kvůli covidové době jsme museli přejít na distanční formu výuky. Nebylo to ztížení jen pro nás studenty, ale i pro pořadatele kurzu. A Chci na medicínu se s tím podle mě poprali velmi dobře. Sice to nikdy nemohlo být takové, jako kdybychom se setkávali v učebně, ale lektoři se snažili to co nejvíce přiblížit klasické výuce. Máme k dispozici velkou spoustu materiálů, takže už jen záleží na naší vytrvalosti a odhodlanosti se to všechno naučit. Také si můžeme dokola pouštět jakoukoli lekci, protože je pro nás lektoři natočili formou video lekcí. Na závěr bych chtěla poděkovat za velkou snahu v nelehké době a také popřát hlavně zdraví a chuť do dalších takových aktivit pro studenty.

Celoroční / zimní kurz
Patrik Laner

Kurz nabízí kvalitní přípravu na přijímací zkoušky, kterou ovšem student musí doplnit o domácí přípravu. Materiály a náplň výuky odpovídala požadavkům na znalosti ke zkoušce. Kvalitní výklad je pravidelně obohacován o tipy a triky na přijímačky.

Celoroční / zimní kurz
Karolína Kunová

Do kurzu jsem se hlásila zejména kvůli fyzice, dost jsem se jí bála. Teď naprosto nečekaně, je fyzika hrozně zajímavá! Dokonce i mě baví. Kurz moc doporučuji.

Celoroční / zimní kurz
Jan Brom

Jsem velmi spokojený, kurz vypadal přesně jak jsem si ho představoval. Bylo to hezké zopakování jak k přijímačkám, tak k maturitě. Dashboard byl plný poznámek ke všem daným tématům. Lektoři jsou milí, je fajn, že od nich nejsme zase tak věkově daleko.

Celoroční / zimní kurz
Sophie Ruedin

S kurzem jsem velice spokojená. Jsem teprve ve třetím ročníku a už teď můžu říct, že jsem se naučila věci, co rozhodně použiji jak k přijímačkám, tak i ve čtvrtém ročníku a k maturitě. Témata se mi dobře chápala, protože byla vysvětlena logicky a pomohly mi různé pomůcky. Je skvělé, že nás vyučují lidé, kteří s přijímačkami mají sami zkušenost a k tomu nám mohou říct i něco o fakultách.

Celoroční / zimní kurz
Adriana Vargová

Jsem s kurzem velmi spokojená. Byl přínosný nejen pro přijímací zkoušky, ale i k maturitě.

Celoroční / zimní kurz
Bára Fridrichová

S kurzy jsem spokojená velmi. Výuka i atmosféra ve třídě byly vždy fajn. Kurz bych rozhodně doporučila ostatním.

Celoroční / zimní kurz
Matěj Golda

V první řadě bych Vám i jednotlivým lektorům chtěl moc poděkovat za všechno co jste pro nás připravili. Tento kurz mi dal opravdu hodně. Zjistil jsem co potřebuji znát na přijímací zkoušky a hlavně jsem zjistil, že nám ve škole spoustu důležitých a zajímavých věcí vůbec nesdělují. To znamená, že bez tohoto kurzu bych se spoustu věcí a informací asi ani nedozvěděl. Jediné co mě mrzí, tak je dnešní doba, která nás připravila o fyzický kontakt s Vámi, což by znamenalo ještě intenzivnější studium. Ale jinak jsem byl moc spokojený a doufám, že informace, které jste mi předali, zužitkuji jak u přijímaček, tak u maturity.

Celoroční / zimní kurz
Anonymní reference

Ze začátku to bylo těžké, musíte si zvyknout na to, že chodíte do školy i v sobotu. Po několika kurzech jsem si zvykla a musím říct, že kurzy mi toho opravdu hodně daly. Naučila jsem se látku, kterou jsme ve škole buď neprobírali nebo nebyla dostatečně vysvětlená a objasněná. Kurzy doporučuji. Učitelé jsou moc milí a ochotní s čímkoliv pomoci 🙂

Celoroční / zimní kurz
Daniel Drabant

S kurzem jsem byl spokojený. Přinutilo mě to se začít soustředit na důležitá témata, která se vyskytují v přijímačkách. Lektoři se nám snaží poskytnout ty nejdůležitější věci, které se nám budou hodit. Spoustu znalostí jsem si ucelil.

Celoroční / zimní kurz
Sára Paroulková

S kurzem jsem byla spokojená. Lektoři byli milí a ochotní s čímkoliv pomoct. Doporučuji ostatním.

Celoroční / zimní kurz
Alžběta Čechová

Jsem teprve na konci pátého ročníku šestiletého gymnázia, takže přijímačky mě čekají až příští rok, ale jelikož už nějakou dobu vím, že bych medicínu zkusit chtěla a kvůli covid situaci jsem měla více volného času, rozhodla jsem se přihlásit na zimní kurz od Chci na medicínu už letos. Věděla jsem, že nějaké přípravné kurzy chci zkusit určitě a právě na tyhle jsem narazila náhodou na informační přednášce na Facebooku. I v trochu ztížených podmínkách, kdy celý kurz musel probíhat pouze online, to bylo skvělé a dalo mi to strašně moc. Všichni lektoři jsou strašně příjemní, milí, ochotní kdykoliv, i v jejich volném čase, pomoc. Dostali jsme spoustu materiálů k přípravě, všechny lekce byly i natočené, takže jsme se na ně mohly podívat kdykoliv a kolikrát jsme chtěli. Z kurzu jsme opravdu nadšená a určitě ho budu navštěvovat i během maturitního ročníku a snad už prezenčně:)

Celoroční / zimní kurz
Denis Ježek

Za mě super. Doporučuji!

Celoroční / zimní kurz
Jana Zákostelecká

Hezky jsme si zopakovali látku ze střední a pomohlo mi to k vytvoření systému, podle kterého se učím doma. Lektoři jsou moc milí, je vidět, že probírané látce rozumí a umí jí skvěle vysvětlit.

Celoroční / zimní kurz
Šárka Kameníková

Za sebe musím říct, že jsem velmi spokojená s celou náplní kurzu. Zvláště v této covidové době byl kurz plně naplněn a hlavně jsem měla hned několik možností, jak se z kurzu učit. Pro mě vytvořená videa na vimeu byla velmi přínosná. Jelikož nám škola vyučování neusnadnila a změnil se nám rozvrh, tak jsem v podstatě ze začátku chodila na živé streamy, ale pak jsem zkusila ještě videa a bylo to skvělé. čas, kdy jsem se z kurzu učila jsem si mohla regulovat podle sebe a v případě problému třeba s nějakým příkladem jsem se mohla na lektory obrátit.

Celoroční / zimní kurz
Adam Kroha

Super. Lektoři ví o čem mluví a je na nich vidět, že je vykládaná látka zajímá a často jí umí předat zábavným a zajímavým způsobem. Jakýkoliv dotaz byl na hodině zodpovězen ihned a přes WhatsApp do několika minut. Videa na Dashboardu jsou perfektně srozumitelná a v úložišti je k dispozici opravdu velké množství užitečných materiálů nejen k přijímačkám.

Celoroční / zimní kurz
Anna Půlpánová

Já jsem s kurzem moc spokojená, absolvovala jsem i jiný kurz a když bych měla porovnat online výuku od obou kurzů, tak hlavně fyziku mi kurzy chcinamedicinu pomohly pochopit lépe. Je skvělé, jak se lektoři věnují každému, kdo má nějaké dotazy a máte možnost jim napsat. Také videa, která jsme měli k dispozici na vimeo pomohla nahradit kontaktní výuku, jak nejlépe to jde.

Celoroční / zimní kurz
Sofia Manzhos

S přípravným kurzem jsem spokojená. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných věcí jak k přijímačkám tak i ke samotnému studiu na medicínských fakultách.

Celoroční / zimní kurz
Jiří Tatíček

S kurzem jsem spokojený, poskytuje velmi důležité materiály k učení, lektoři dávají čerstvé informace přímo ze škol a nabyté vědomosti se hodí i k maturitě.

Celoroční / zimní kurz
Trà My Vien

Kurz se mi líbil, pomohli jste mi opravdu hodně, ukázali jste mi, jak efektivně řešit úlohy a díky vám jsem si našla víc cestu k chemii, kterou jsem moc nemusela. Strašně mě mrzí, že jsme to nakonec měli všechno online, ale vzhledem k situacím je to zcela pochopitelné. Doufám, že příště s jinými studenty budete mít větší štěstí než s námi a bude to v prezenční podobě. Hrozně moc děkuju za všechno a doporučila jsem váš kurz mladším ročníkům od nás z gymplu, tak snad se poštěstí setkání s nimi.

Celoroční / zimní kurz
Jitka Zástěrová

Kurzy byly naprosto báječné. Lekce mi připadaly opravdu skvěle sestavené. Z výukových videí si člověk mohl udělat hezký zápis a na online lekci si pak všechno znovu procvičit. Tím, že byl z každé lekce přichystaný testík, si člověk zkontroloval, jestli látce rozumí. Navíc nám byly v průběhu kurzů poskytovány perfektní materiály v podobě prezentací, vypracovaných příkladů nebo pracovních listů. Velice si vážím vlídného přístupu a ochoty všech lektorů a lektorek, které jsme měli. Člověk se mohl na každou novou lekci těšit a připojit se s radostí. Za celé kurzy jsem velmi vděčná a věřím, že hodně pomohly. Mockrát děkuji 🙂.

Celoroční / zimní kurz
Valentýna Beránková

Všem kurz doporučuji. Milí lektoři, vše vysvětlí, pomůžou a poradí. Nejlepší výběr, co jsem mohla udělat! Skvělé prezentace, spousta materiálů, procvičovacích otázek, kvízů, testů a celkově skvělá podpora. Člověka kurz dobře připraví, i když jsem se účastnila "pouze" online kurzu, kvůli pandemii.

Celoroční / zimní kurz
Zuzana Zahradníková

S kurzem jsem spokojená a splnil má očekávání. Hodně jsem si toho díky němu zopakovala a také se dozvěděla spoustu nových věcí.

Celoroční / zimní kurz
Adam Kafka

Kurzy mi byly dobrým zdrojem informací, které lektoři dokázali podat srozumitelnou formou, krom toho nás obohatili o spoustu užitečných typů pro přijímačky, zodpovídali naše dotazy a nebáli se najít si na nás čas. Kurz poskytuje nejen lekce, ale i podrobné materiály, jak k přijímačkám tak k maturitě a ústním pohovorům.

Celoroční / zimní kurz
Karolína Lázničková

Zkušenost s ročním kurzem pro mě byla opravdu přínosem. Jelikož budu teď skládat bakaláře humanitního směru a fyziku, chemii i biologii jsem měla naposledy na střední škole ve druháku, tak když porovnám své vědomosti na podzim a nyní.... je to neporovnatelné. Vůbec nelituji investovaných peněz, které jsem si vydělala jako sestra v nemocnici za koronavirové pandemie a jsem ráda, že jsem je vložila do vzdělání a do mé budoucí kariéry. Kdybych se do kurzu nepřihlásila, měla bych mnohem menší šanci na přijetí na LF. Po absolvování tohoto kurzu si věřím a vůbec se nebojím. Kurz mě bavil, studenti látku skvěle učili, interagovali s námi, zapojovali nás do výkladu, abychom nad tématy přemýšleli a více si tím pádem zapamatovali. Kurz bych určitě doporučila dál a dle mých slov má opravdu význam a mnohem více zvyšuje pravděpodobnost přijetí na LF. Díky celému týmu! škoda, že jsme se nemohli setkávat naživo, ale zase bylo hodně času na učení doma. 🙂 Těším se, až budu některé kantory – studenty potkávat ve škole ♥️ Hodně štěstí i Vám při studiu!

Celoroční / zimní kurz
Nami Havelková

Osobně jsem byla s průběhem kurzu naprosto spokojená. Lektoři podávají výklady velmi ucelenou a snadno pochopitelnou formou a vždy byli ochotní pomoci. Také mi byl sympatický způsob, jakým byly organizovány hodiny v distanční formě a to, že i přes problémy způsobené dnešní situací udělali maximum, aby nám studium co nejvíce zjednodušili. Rozhodně doporučuji.

Celoroční / zimní kurz
Tereza Lisá

Kurz byl opravdu super. Hodne me naucil a odnasim si odtud vic nez ze skoly za 4 roky. Skoda ze uz jsem nesla ve tretim rocniku. Myslim si ze by mi to hodne pomohlo a nehonila bych ted veci na posledni chvili. Kurzy presahovaly me ocekavani. Pokazde kdyz jsem potrebovala pomoc a napsala jsem lektorovi, tak mi vzdy odpovedel a snazil se muj dotaz vyresit k me spokojenosti.

Celoroční / zimní kurz
Vojtěch Höfner

I přesto, že celý letošní kurz probíhal online, myslím, že vše se povedlo zvládnout tou nejlepší možnou formou. Musím zmínit nejen kvalitu samotných lekcí, ale i vstřícnost a ochotu všech lektorů, kteří byli vždy ochotni odpovědět na případné dotazy nebo řešit případné nesrovnalosti. A tak chci říct, že jsem si celý kurz velmi užil a jsem si jistý, že mi byl skvělým začátkem na mé cestě ke studiu medicíny.

Celoroční / zimní kurz
Tomáš Zelinka

Byl jsem s kurzy a s přijímačkami na nečisto maximálně spokojený, kdybych chodil do třetího ročníku, rozhodně bych se znovu přihlásil i ve čtvrtém. Vše moc dobře naplánováno, vážím si odvedené práce všech zúčastněných lektorů kurzu.

Celoroční / zimní kurz
Mikuláš Pech

Kurz mi toho dal hodně - přišel jsem na něj téměř, nebudu lhát, bez znalostí, ale teď po kurzu se cítím jistější a dal mi skvělý start. Lektoři látku dobře a srozumitelně vysvětlovali. Přijímačky na nečisto jsou skvělá věc. V prvním termínu jsem zjistil, na čem ještě musím zapracovat. Pohovory mi ukázaly mezery v komunikaci, které musím zacelit. Celkově vzato jsem za kurz vděčný a věřím, že mi pomůže dostat se tam, kam bych chtěl. Škoda jen, že jsme se nemohli vídat naživo kvůli koronavirové situaci.

Celoroční / zimní kurz
Jáchym Žaloudek

S kurzem jsem byl velmi spokojen. Jednotlivé lekce sice musely probíhat online formou, ale i přesto si myslím, že výuka byla efektivní. Jednou z hlavních předností kurzu je také obrovské množství materiálů na učení, které mají všichni k dispozici. Určitě bych také doporučil se přihlásit na pohovory nanečisto, protože každému určitě pomůže, když alespoň zhruba ví, co ho u přijímaček čeká.

Celoroční / zimní kurz
František Vlastimil Novák

Přijímací zkoušky proběhly skvěle, výborná organizace i v těžké době online provozu, v pohovoru lidský přístup a zároveň důležitý trénink na realitu s ohodnocením od člověka, který si tím prošel i viděl mnoho jiných uchazečů a ví tedy, jak si kdo zhruba stojí. Díky patří i za skvělé kurzy, které musely proběhnout online, což je určitě nová zkušenost i pro vyučující.

Přijímačky nanečisto
Marie Hnízdilová

Potřebovala jsem nakopnout a ověřit si kolik toho opravdu umím. Nejlépe hodnotím pohovory, Honza to zvládl bravurně, opravdu jsem si připadala jako u přijímaček a zároveň navodil přátelskou atmosféru. Celá akce mi dodala nový impuls do studia, snad druhé kolo a přijímačky naostro dopadnou ještě o něco lépe 🙂

Přijímačky nanečisto
Jitka Zástěrová

Přijímačky nanečisto byly úžasná zkušenost. Člověk si mohl vyzkoušet atmosféru reálných testů i pohovorů, která se jinak těžko trénuje. Tím, že člověk k testům dostane podrobné vysvětlení a při pohovorech zpětnou vazbu, ví, na co se zaměřit a co ještě zlepšit. A přístup lektorů je velmi přátelský a vstřícný . Zkrátka skvělá akce.

Přijímačky nanečisto
Barbora Dušková

Neuměla jsem si představit do čeho jdu, zejména pohovoru, protože ten prostě nejde natrénovat a možnost vyzkoušet si jak pohovor tak test nanečisto, je nezaměnitelná. Je jasné, že přijímačky nebudou stejné, ale díky těm nanečisto mám aspoň pojem o potřebném/ využitém čase a zároveň vím na čem ještě zapracovat. Děkuju.

Přijímačky nanečisto
Anna Petrukhina

Děkuju moc za příležitost si to takhle zkusit :)) bylo to super !! a teď vím víc na co konkrétně se mám zaměřit, děkuji !!!!! Ani vlastně nakonec nevadilo, že to je takhle online, ale je to pořád škoda, že jsme to nemohli prožít na živo, jelikož přece jenom je něco jiného vyplňovat testy z pohodlí domova, než to psát v učebně jinde :D Ale i tak to bylo pěkně udělané, vše bylo přehledné a jasné ! Děkuji moc za zpětnou vazbu ! Opravdu si toho moc vážím, děkuji 🙂

Přijímačky nanečisto
Adam Havlík

Přijímací zkoušky nanečisto hodnotím velice kladně, protože si zde vyzkoušíte nejen písemný test z biologie, chemie a fyziky, ale také test všeobecných znalostí (podobný 2LF.). Součástí přijímacích zkoušek je i ústní pohovor, kde si otestujete svoje vyjadřovací schopnosti a míru stresu. Během pohovoru si vyzkoušíte jak reagovat, když se dostanete do nepříjemné situace a celkově se připravíte na ostrý start přijímacího řízení. Po pohovoru dostane cenné zkušenosti od lektora, který s vámi projede a upozorní vás na vaše slabé stránky a celkově zhodnotí váš projev. Za tuto zkušenost jsem velice vděčný, protože vím na čem mám dál pracovat, abych dosáhl co nejlepšího výsledku.

Přijímačky nanečisto
Herbert Kindl

Podle mého názoru není lepší způsob, jak se na studium medicíny připravit. Výuka je srozumitelná, podávaná tak, že není těžké ji pochopit, ale zároveň množství látky, které je potřeba vstřebat, dobře simuluje množství látky, která nás čeká na medicíně (teda aspoň zhruba).

Celoroční / zimní kurz
Diana Shmyr

Myslela jsem si, že se na kurzech budeme jenom učit, ale je tady velice přátelská atmosféra a učí nás lidi, který jak je vidět milují to co dělají. Na 100% doporučuji kurz Chci na medicínu všem! :)

Celoroční / zimní kurz
Světlana Tsikina

Dlouho jsem se rozhodovala, zda jít na nějaké kurzy, jelikož hodně lidí psalo, že jim nebyly kurzy úplně přínosné, nicméně jsem se rozhodla, že nějaký zkusím a vybírala hodně dlouho, až vyhrál právě tento. Nemůžu si ho vynachválit a cítila jsem se hned po první hodině o hodně lépe a že tomu více rozumím. Je ve výuce systém a vždy se můžu obrátit na lektora, když něčemu nerozumím. Je také skvělé, že píšeme testy každou hodinu, to mě osobně hodně donutí se učit. Všem bych tento kurz moc ráda doporučila, cítím, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, které jsem udělala pro přípravu na medicínu. Když někdo má snahu a učí se i doma, kurz mu v přípravě pomůže se na medicínu jistě dostat.

Celoroční / zimní kurz
Kateřina Malochová

Supr lektoři, mají široké znalosti a jsou ochotní pomoc a zopakovat. Skvělé prostředí (malé množství studentů - osobnější přístup).

Celoroční / zimní kurz
Matyáš Krejčí

Celoroční kurz zcela splnil moje očekávání. Lektoři jsou příjemní, dobře připravení na dané učivo a vždy ochotni zodpovědět všechny dotazy. Díky pravidelným testům, které mě více nutí připravovat se také cítím zlepšení v daných předmětech, což se u přijímacích zkoušek plně zhodnotí. Seznam a rozčlenění okruhů modelových otázek navíc zjednodušuje celý proces učení se. Kurz bych doporučil každému, kdo nechce nechat výsledek přijímacích zkoušek na náhodě!

Celoroční / zimní kurz
Kateřina Svobodová

Výuka se mi moc líbí a vím, že velká část je i na nás jako na studentech. Líbí se mi váš přístup a možnost toho cokoliv probrat i mimo kurzy! Ikdyž je to pro mě dost těžké, protože ve škole nemám ani jeden z předmětů, je vidět, že pro nás děláte maximum. Děkuji :).

Celoroční / zimní kurz
Adéla Idlbeková

Nejlepší způsob, jak se připravit na všechny 3 lékařské fakulty. Dobře zorganizované hodiny s přesným rozpisem probírané látky. Lektoři jsou ochotni s čímkoliv poradit i ve svém volném čase. Doporučuji!

Celoroční / zimní kurz
Tereza Háková

Dlouho jsem vybírala kurz, který by mi nejlépe pomohl s přípravou na přijímací řízení na medicínu. Nakonec jsem se rozhodla pro tento a to hlavně kvůli tomu, že vyučující jsou studenti medicíny, kteří by měli mít nejlepší zkušenosti v tomto ohledu. Kurz naprosto splnil má očekávání, výklad je jasný a je možnost se na cokoliv zeptat. Pravidelné psaní testů mě motivuje k domácímu studiu a k celkovému prohlubování znalostí daného tématu. Všichni vyučující jsou přátelští a na kurzu je příjemná atmosféra!

Celoroční / zimní kurz
Kseniia Bespamiathnykh

Doporučuji každému studentovi, který se chce doopravdy připravit na medicínu. Lektoři přednáší perfektně a pomáhají všem, kdo potřebují nějakou pomoc během studia.

Celoroční / zimní kurz
Daria Struchenko

Kurzy splnily mé očekávání. Líbí se mi, že mám možnost se obrátit na lektory s jakýmkoliv dotazem.

Celoroční / zimní kurz
Vojta Linhart

Líbí se mi, že průběžně píšeme testy na procvičení a dostáváme dost materiálů.

Celoroční / zimní kurz
Zuzana Kamínská

Velmi příjemný přístup lektorů, vždy je prostor na vlastní otázky. Teorie je promíchaná s modelovými otázkami.

Celoroční / zimní kurz
Milan Řehořek

Jsem rád, že kurzy navštěvuji, díky nim jsem zjistil, že k přijímacím zkouškám jsou potřeba i některé znalosti nad rámec vědomostí ze střední školy a určitě mě tak povzbudily, abych se začal připravovat včas. Lektoři při procházení modelových otázek vše vysvětlují logiciky a ukazují způsob, jak otázky řešit efektivně, což velmi cením.

Celoroční / zimní kurz
Martin Vávra

Výborný styl výuky. Skvělý způsob přípravy na přijímací zkoušky, ale i na maturitu. Kurzy však nejsou všechno, člověk tomu musí věnovat i volný čas. Lektoři jsou fajn, mají připravné hodiny, rozumí látce, jsou ochotní kdykoliv s čímkoliv pomoct.

Celoroční / zimní kurz
Adam Lill

Tento kurz rozhodně splnil má očekávání. Kladně hodnotím přátelský přístup, trpělivost a snaživost všech lektorů. Dává mi určitou dávku disciplíny a píle, kterou musím vynaložit k dobrému prospěchu. Na kurzu bych asi nic neměnil.

Celoroční / zimní kurz
Klára Buštová

Kurzy jsou pro mě velikou důležitou součástí přípravy. Přijímačky mě čekají sice až za rok, ale i přes to letošní přípravu považuji za důležitou. Rezervy cítím zvláště ve fyzice, které mi tyto kurzy pomáhají úspěšně překonat :-)

Celoroční / zimní kurz
Hana Janovcová

Lituji, že takové učitele nemáme na gymnáziu. Kdychom je měli, výuka by mě vždy na naší škole bavila, proto se těším na každou výuku v sobotu tady. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tento kurz.

Celoroční / zimní kurz
Eliška Horáková

Kurzy jsou skvělou příležitostí, jak se efektivně učit na přijímačky. Lektoři skvěle předávají své znalosti a neztrácí čas nad tématy, které nejsou nutné znát k přijímačkám. Navíc jsou velmi ochotní odpovídat na jakékoli dotazy studentů. Neocenitelné jsou navíc i online materiály, které jsou nám od začátku kurzu k dispozici.

Celoroční / zimní kurz
Nikola Málková

Kurzy jsou super, minulý rok jsem chodila na kurz jiné agentury v Praze a s tím se to nedá srovnávat! Zde jsou lektoři velmi milí, ochotní a ohleduplní. O všem mají přehled a vždy se ujistí, zda tomu všichni rozumí! Velmi oceňuji kuchyňky ve všech výukových prostorech + super lokaci. Na 100% bych doporučila kurz ostatním studentům.

Celoroční / zimní kurz
Lenka Laštovičková

Pokud jste se zničeho nic rozhodli pro studium medicíny, doporučuji tento kurz, jelikož se velmi systematicky dostanete na potřebnou úroveň znalostí. Kromě toho tu panuje příjemná atmosféra a klid.

Celoroční / zimní kurz
Kateřina Bábovková

Pokud si studenti vždy projdou teorii z hodiny, tak na každé začáteční hodině napíší test velmi dobře. Myslím, že jim to bude stačit i k přijímačkám, si znovu dané témata důkladně projít. Kurz určitě doporučuji.

Celoroční / zimní kurz
Sofie Bošuková

Příjemná atmosféra a super lektoři. Oceňuji, že se můžeme zapojit do výuky.

Celoroční / zimní kurz
Kateřina Vlková

Jelikož jsem se na letní školu i celoroční kurz hlásila před nástupem do třetího ročníku, tak jsem měla obavy, zda nebudu ostatní studenty zdržovat a zda-li látce budu rozumět. Musím říct, že obavy jsem vůbec nemusela mít, látka je vždy krásně a srozumitelně vysvětlená, tak aby ji každý pochopil.

Letní škola
Adéla Mikulčíková

Určitě moc doporučuju všem, kteří o medicíně přemýšlí. Dozvěděla jsem se spoustu informací a tipů, které jen tak někde nejsou. Všichni jsou tu moc milí! :)

Letní škola
Jitka Zástěrová

Letní škola je úžasná akce, kterou bych každému doporučila. Lektoři pro nás měli připravený neuvěřitelně zábavný a pestrý program, dali nám spoustu užitečných rad a navíc byli celou dobu ohromně vstřícní a přátelští. Bylo vidět, že je jejich práce baví.

Letní škola
Michaela Holubová

Letní škola předčila všechna má očekávání. Všichni lektoři jsou moc ochotní a milí, pokud něčemu nebudete rozumět, rozhodně se nebojte zeptat. Oceňuji také motivaci k učení, kterou mi letní škola dodala.

Letní škola
Eliška Tomečková

Koncept výuky se mi moc líbil a dost mi vyhovoval. Učitelé příjmení a vstřícní. Velmi naučná byla simulace nehody, abychom si osvojili první pomoc. Výuka byla zábavná, líbilo se mi jak nám to učitelé s elánem vykládali. Hodily by se delší pauzy. Určitě bych doporučila, jsem moc ráda, že jsem kurz absolvovala :).

Letní škola
Kateřina Vokounová

S letní školou jsem byla opravdu spokojená. Bylo to velice motivační, což se opravdu hodilo. Hodně cením modelovou situaci první pomoci. Lektoři byli opravdu ochotní a velice milí. Témata byla vysvětlena moc hezkou formou. Prošli jsme společně k tématům modelové otázky a lektoři nám je jasně vysvětlili.

Letní škola
Anna Pulpánová

Kurzy moc doporučuji. Zábavnou a smysluplnou formou vám ukáží, na co se připravit. Lektoři látku skvěle vysvětlují a upřímně vám řeknou jejich zkušenost.

Letní škola
Valeriya Chekalina

Letní škola se mi moc líbila, zjistila jsem třeba, že mě vlastně genetika baví, že počítání v chemii není zas tak hrozné a že fyzika taky není taková noční můra, jako jsem si dřív myslela. Důležité je také to, že jsou tu všichni lektoři velmi vstřícní a milí, což je podle mě dost důležité, když se to týká příp. kurzů na medicínu, která vůbec není tak lehká. Už jsem se přihlásila i na celoroční kurz, protože vím a věřím, že mi to hodně pomůže. Dokonce jsem přesvědčila kamarádku, aby šla se mnou.

Letní škola
Kateřina Števulová

Letní škola byla přesně to, co jsem potřebovala. Nakopnout, získat nějaké informace a pak už se jenom s úsměvem vydat do roku plného práce.

Letní škola
Adéla Zajíčková

Letní školu jsem si opravdu užila, hned po prvním dni jsem se cítila lépe, co se týče přehledu v předmětech. Pokud uvažuješ o nějakém kurzu, tento mohu jen doporučit.

Letní škola
Matěj Golda

Letní škola je parádní volbou pro studenty, kteří nechtějí usnout na vavřínech a začít se připravovat na budoucí studium medicíny. Příjemnější závěr prázdnin jsem ještě nezažil. * Díky moc týme *

Letní škola
Natálie Lukešová

Super lektoři, kteří vás přirozeně nakopnou do učení a zabývaní se detaily daného tématu.

Letní škola
Barbora Vítková

Celý kurz splnil, respektive předčil má očekávání. Lektoři ochotní, probíraná látka úplně vysvětlená, prostě skvělé “nastartování” do nového školního roku :).

Letní škola
Tomáš Kašpárek

Tak za mě to určitě stálo za to. Je to určitě hodně nápomocné a skvělé nastartování na nový školní rok.

Letní škola
Martina Peláková

Určitě doporučuji. Každou lekci vedl student LF, který nám nejen předal užitečné informace o daném předmětu, ale dal nám i tipy, jak se na medicínu dostat.

Letní škola
Richard Dyják

Je to koncept výuky, který rozhodně zaručí větší odvahu k přijímacím zkouškám a úspěšnému přijetí.

Letní škola
Karolína Ráchel Satcheková

Vše je skvěle vysvětleno a kantoři mají čas na to, aby případně do vysvětlili téma co nebylo pochopeno.

Letní škola
Vojtěch Höfner

Kurz vás nenásilnou a velmi příjemnou cestou dostane do pracovního tempa.

Letní škola
Anastázie Sára Kuníková

Přístup studenta ke studentovi je super, vysvětlí to lépe než učitel a dá upřímné rady a tipy. Doporučuji. Tyto informace se lépe nemůžete dozvědět.

Letní škola
Anna Vosmíková

Chtěla bych moc poděkovat všem lektorům za srozumitelný vysvětlení obtížných témat a také za jejich upříjmné rady. Hodně mi to pomohlo se zorientovat v tom, co je ještě potřeba pro přijímačky udělat a jak vlastně fakulty a přijímačky na nich fungují :).

Letní škola
Lenka Rejzková

Moc mi vyhovoval systém delších period výuky a častějších kratších přestávek. Dále to, že jsme se převážnou část kurzu věnovali fyzice, kteerá často dělá ty největší potíže. Ostatním můžu kurz po mé zkušenosti určitě doporučit a za všechny myslím můžu poděkovat celému týmu Chci na medicínu.

Víkendový kurz
Nela Císařová

Tento víkendový kurz mě velmi mile překvapil! Líbil se mi profesionální přístup přednášejících. Nejlepší byla fyzika, což je u mně docela divné, protože ve škole mě zrovna moc nebere. Přednášky byly zábavné a lektoři byli velmi ochotní. Biologie byla velmi zajímavá a přednášející do té hodiny vnesla skvělou energii a luxusně nám to vysvětlila. Jako jediné mínus bych dala to, že to všechno bylo tak zajímavé, že nebyl čas na jídlo.

Víkendový kurz
Hana Nochevkina

Bylo to super! Hodně se mi to líbilo. Byl to velice dobrý souhrn toho všeho, co jsem snažila naučit během celého roku.

Víkendový kurz
Tereza Tobolková

Kurz se mi líbil. Součástí bylo nápomocné zpracování otázek k ústnímu pohovoru a ukázka testu obecných studijních předpokladů.

Víkendový kurz
Marie Závadová

Kurz se mi moc líbil, fyzika mi ohromně pomohla, celkově kurz mi osvěžil celou fyziku k přijímacím zkouškám + počítání na 3. LF (chemie) bylo taky velice užitečné!

Víkendový kurz
Adam Vojtovič

Super! Probrali jsme skoro všechno a zaměřili jsme se na obtížnější příklady. Příště bych dal více biologie.

Víkendový kurz
Bohdana Gusarova

Jsem ráda, že jsem se zúčastnila tohoto kurzu. Je to dobrá možnost zopakovat veškerou látku před přijímačkami.

Víkendový kurz
Bohdana Todorova

Moc se mi tento kurz líbil. Prošli jsme všechno, co jsme potřebovali. Dozvěděla jsem se hodně nových informací a budu tento kurz doporučovat svým kamarádům.

Víkendový kurz
Kateřina Bušková

Na kurzech se mi líbila zejména část s pohovory, bavilo mě to :)

Víkendový kurz
Barbora Šindelářová

Skvělý kurz, který mi objasnil dosud nepochopitelná témata. Taky oceňuji i zahrnutí testu všeobecných studijních předpokladů a rozebíraní pohovorů na 2. a 3. LF UK.

Víkendový kurz
Dominika Dvořáková

Kurz mi byl velkým přínosem. Dozvěděla jsem se věci o ústních pohovorech, všeobecných předpokladech a probrali jsme zákeřné otázky. Ikdyž ta fyzika byla velmi zdlouhavá, ale bylo toho prostě hodně co se muselo probrat. Děkuji.

Víkendový kurz
Lukáš Korbel

Kurz se mi líbil, ocenil bych především důkladně probranou látku fyziky, ve které jsem měl ještě mezery. Ale i ostatní části byly perfektní. Věřím, že mi všechny nové poznatky u zkoušek pomohou.

Víkendový kurz
Terezie Hynková

Kladně hodnotím spoustu přínosných informací, hezký a příjemný výklad přednášejícího, ideální počet lidí a dobrou atmosféru.

Víkendový kurz
Diana Pukišová

Kurz se mi líbil, protože všechno bylo opravdu zajímavé. Pochopila jsem témata, kterým jsem vůbec nerozuměla ve škole (většinou se to týkalo fyziky). Také teď už vím, jak se připravit na pohovor a co si zopakovat. Děkuji !

Víkendový kurz
Kseniia Bespamiatnykh

Navštívila jsem víkendový kurz na lékařské fakulty, který se mi velmi líbil. Zopakovali jsme si nejtěžší příklady z každého předmětu. Lektor byl ochoten pomoct každému studentovi. Doporučuji každému navštívit tento kurz. Děkuji.

Víkendový kurz
Tereza Patlejchová

Přijímačky nanečisto bych rozhodně doporučila každému, kdo se hlásí na medicínu. Díky této možnosti jsem si mohla zkusit, jak vypadají jednotlivé testy i s následným velmi milým vysvětlením všech dotazů. Ústní pohovor, který byl součástí, byl určitě skvělá zkušenost, která se doma u učebnic získat nedá. Vstřícnost zkoušejících a příjemné prostředí bylo nedílnou součástí.

Přijímačky nanečisto
Barbora Laštůvková

Líbilo se mi, že zde byla možnost vyzkoušet si pohovory nanečisto a celkové srovnání studentů. Vysvětlení a zpětná vazba jak pohovorů, tak testů byla super. Chtěla bych ale vyzdvihnout především pohovory, jelikož jsem v jiných kurzech tuto možnost nenašla.

Přijímačky nanečisto
Matyáš Pásztor

Za mě super. Nejlepší na těhle přijímačkách nanečisto byla simulace pohovorů, což mi hodně pomohlo zbavit se stresu a získat představu o tom, jak to probíhá.

Přijímačky nanečisto
Tomáš Chloupek

Pokud bych měl shrnout celé přijímačky nanečisto, řekl bych, že byly velice přínosné, jak z pohledu informačního, tak stylového. Komise a i všichni ostatní zúčastnění jsou vřelí lidé, kteří jsou ochotni pomoct a vše vysvětlit. Osobně jsem získal užitečné nové zkušenosti, kterých jistě v budoucnu využiji. Tímto bych rád doporučil tuto akci a poděkoval všem za pomoc a informace, které mi byly dány.

Přijímačky nanečisto
Ema Soukeníková

Přijímačky nanečisto byly velice reálné a dobře zorganizované! Ústní pohovory jsou předností, jelikož se těžko trénují jinak.

Přijímačky nanečisto
Leona Mrázková

Skvělá příprava a návaznost. Lektoři moc milý a nápomocní. Myslím, že touto formou je to nejlepší možná příprava na přijímačky.

Přijímačky nanečisto
Alena Tauchmanová

Velmi dobře připravené, možnost vyzkoušet si pohovory. Naostro pak víte do čeho jdete, zjistíte na čem zapracovat.

Přijímačky nanečisto
Diana Šálková

Milí inštruktori, profesionálne zhodnotený plán výuky. Já som spokojná, aspoň už viem, čo ma pri skutočných príjimačkách čaká.

Přijímačky nanečisto
Eliška Hyánková

Přijímačky nanečisto byly super. Na konci jsme pak dostali vysvětlení toho, čemu jsme nerozuměli. Myslím, že to stálo za to a rozhodně mi to hodně dalo.

Přijímačky nanečisto
Kateřina Bušková

Jsem ráda, že jsem se účastnila přijímaček nanečisto - mohla jsem tak prožít "na vlastní kůži" atmosféru přijímacích řízení na pražské lékařské fakulty před začátkem období přijímacích řízení. Jinak - super lektoři!

Přijímačky nanečisto
Petr Hotovec

Testy se mi líbily, hlavně jsme dostali parádní zpětnou vazbu z toho asi nejtěžšího testu z fyziky, kde nám lektorka dopodrobna vysvětlila řešení. Z ústního pohovoru mám také dobrý pocit, v zpětné vazbě jsem se dozvěděl nedostatky, které zlepšit na přijímačky. Prostředí bylo velice milé a lektoři příjemní!

Přijímačky nanečisto
Jan Koňák

S celoročním přípravným kurzem jsem velice spokojen a doporučuji jej všem, kteří potřebují s přípravou pomoci. Výuka probíhá v malých skupinách a se skvělými lektory. Nejvíce oceňuji přístup na dashboard, kde jsou všechny lekce ve formě videí, maturitní otázky, modelovky a další materiály.

Celoroční / zimní kurz

Přijímačky nanečisto jsou skvělou možností pro zjištění “jak na tom jsem” a pro vyzkoušení si atmosféry u přijímaček naostro.

Přijímačky nanečisto
Karel Toman

Kladně hodnotím široký výběr termínů. Možnost online kurzů. Celoroční kurz nás seznámil s látkou, která bude v přijímacích zkouškách.

Celoroční / zimní kurz

Byla to super zkušenost, zkusit si mix otázek i s časovým limitem mi pomohla zjistit, kde mám mezery a co se ještě doučit a zlepšit.

Přijímačky nanečisto
Tereza Pučelíková

Kurz mi určitě s přípravou na přijímačky pomohl. Nejen, že jsem měla přístup k mnohým užitečným materiálům, ale donutilo mě to podívat se na jednotlivá témata. Lektoři jsou milí a velmi ochotní vše vysvětlit. Určitě bych celoroční kurz doporučila pro 4. ročník střední školy.

Celoroční / zimní kurz

Byla to skvělá zkušenost, hlavně co se týče pohovorů. Nikde jinde si to člověk nezkusí, proto bylo fajn si tím projít, dostat hodnocení a vědět, co zlepšit. Rozhodně mě to uklidnilo v tom, že se to dá vždy nějak zvládnout.

Přijímačky nanečisto
Eliška Marková

+ materiály a videa předem
+ proaktivita, tipy a triky od lektorů
+ lokalita :) (centrum Prahy)
+ možnost přijímaček nanečisto

Celoroční / zimní kurz

+ možnost zažít atmosféru
+ možnost porovnat se s ostatními
+ informace o tom, co mám zlepšit

Přijímačky nanečisto
Barbora Šámalová

Jsem spokojená, díky kurzům mám skvěle zpracované veškeré učivo potřebné k přijímačkám a ještě mnohem víc. Poznala jsem lidi se stejnými zájmy a prostředí je velmi přátelské, lektoři jsou úžasní.

Celoroční / zimní kurz

Je skvělé si vyzkoušet jak bude proces přijímaček vypadat, pomůže to odbourat přebytečný stres a zpětná vazba umožní zdokonalit nedokonalé.

Přijímačky nanečisto
Nathalie Ringrose

Kurz mi hodně pomohl co se týče specifických předmětů na přijímačky kterých bych se jinak nenaučila. Líbí se mi že to učí studenti, kteří ví přesně na co se připravit. Jsou všichni moc sympatický :).

Celoroční / zimní kurz

Uvědomila jsem si, na co se musím víc soustředit. Moc dobře zorganizované - líbilo se mi, že to přesně simulovalo opravdové přijímačky a že otázky s námi pak lektoři probírali.

Přijímačky nanečisto
Michal Enders

Přínosné, výborně organizované, lektoři ví o čem mluví nejen z prezentací a různých pdf, ale dokážou zodpovědět každý dotaz.

Celoroční / zimní kurz

Je dobré si to zkusit, člověk ví, co čekat, až to bude na ostro.

Přijímačky nanečisto
Kristýna Žáčková

Moc se mi kurz líbil. Lektoři byli milí a ochotní, mimo přípravy nám povídali i o životě na fakultách, abychom jsme se dokázali lépe rozhodnout kam jít. Kurz mi vážně pomohl v přípravě na LF.

Celoroční / zimní kurz

Skvělá organizace zejména co se týče pohovorů, podobnou možnost moc agentur nenabízí.

Přijímačky nanečisto
Gwen Gonnot

Kurz mě donutil se připravovat průběžně, lektoři velmi ochotní s čímkoliv kdykoliv poradit a vysvětlit. Velmi oceňuji tunu materiálů, které přišly s kurzem, nejen k přijímačkám, ale i k maturitě.

Celoroční / zimní kurz

Byly stresující... což je dobře. Ukázaly mi na co se mám soustředit a doučit se jak vůbec budou přijímačky probíhat, takže budu vědět do čeho jdu.

Přijímačky nanečisto
Natálie Kavříková

Úžasná zkušenost! vyzkoušela jsem si testy na LF a hlavně test všeobecných předpokladů. Pohovor za mne nejlepší. Ukázalo mi to, co potřebuji dopilovat a zaměřit se na něco do větší hloubky!

Přijímačky nanečisto
Kryštof Janoušek

Kurz se mi moc líbil, opravdu cítím posun ve znalostech a sebevědomí k přijímačkám.

Celoroční / zimní kurz
Nela Snášelová

S kurzem jsem spokojená, lektoři byli vždy milí a témata se nám snažili přiblížit co nejvíce tak, aby jsme jim rozuměli. Na kurz se budu hlásit o příští rok.

Celoroční / zimní kurz
Julie Tepliaková

Jsem moc spokojená! Moje slabá stránka je/byla fyzika, ale po tomto kurzu se mnohem víc orientuju v učivu a cítím se připravená.

Celoroční / zimní kurz
Matyáš Kornacki

Byl jsem součástí celoročního kurzu o víkendu a dvě lekce v jeden byly hodně náročné, ale myslím si, že mě kurz na přijímací zkoušky připravil dobře.

Celoroční / zimní kurz
Anna Petrovická

Já jsem spokojená určitě. Procházela se všechna možná témata a lektoři byli velmi hodní a umí to vysvětlit. Nikdy jsem to pochopila i lépe, než od učitelů ve škole. Některá témata jen jen potřebovala více času než dostala, a tak se občas nestíhalo, ale jako opakování to nejspíše stačilo. 

Celoroční / zimní kurz
Adéla Macková

S kurzem jsem celkově byla spokojená. Lekce mi pomohly k přípravě na přírodovědeckou fakultu. Na medicínu se nehlásím, ale i tak jsem rozšířila své znalosti v přírodních vědách. Lektoři byli moc milí a se vším ochotně pomohli.

Celoroční / zimní kurz
Jakub Parobek

Kurzy mě velmi mile překvapily. Pomohly mi si ujasnit a znovu probrat nejrůznější témata ze studia na střední škole a obecně si myslím, že mě velmi dobře připravily na přijímačky. Musím také vyzdvihnout přístup lektorů, kteří byli bez výjimky milí a příjemní.

Celoroční / zimní kurz
Adam Lustig

Na škole jsem se fyziku a chemii moc neučil, proto pro mne byly tyto lekce přínosem. Kurz vás připraví na většinu modelovek. Rozhodně ne ale na všechny, proto je dobrým doplňkem k samostudiu, pokud v některých oblastech učiva nemáte jasno. Velice kladně oceňuji důkladně zpracovaný Dashboard, který moc pomůže.

Celoroční / zimní kurz
Anna Petrášková

S přípravným kurzem jsem byla spokojená. Vzhledem k tomu, že už mám střední školu dokončenou, ocenila jsem strukturované poznámky ke všemu, co jsem na přijímačky měla umět. Využívala jsem také poskytnuté online materiály, jako kompletní poznámky k tématům, modelovky nebo ozkoušené učebnice v pdf formátu.

Celoroční / zimní kurz
Kateřina Sýkorová

Kdo jste si s medicínou opravdu jistí, tak směle do toho :). Lektoři jsou suproví, tématům rozumí a výklad mají srozumitelný :).

Celoroční / zimní kurz
Luisa Serdyuková

Jsem velmi spokojena. Lektorům nedělá problém učivo vysvětlit víckrát, pokud někdo nerozumí a jejich přístup je velmi příjemný.

Celoroční / zimní kurz
Anonymní reference

+ Kamarádský přístup
+ Složitější otázky - netráví se čas jednoduchými věcmi
+ Dostupná poloha
+ Možnost přijímaček nanečisto
+ Chat ve WhatsAppu a ochota pomoci

Celoroční / zimní kurz
Anonymní reference

Přijímačky nanečisto mi pomohly, abych si dopředu zjistil jak na tom vlastně jsem. Lektoři byli super, testy byly dobře rozplánované a samotné pohovory ještě lepší. Lektoři byli profi a opravdu se chovali jako u přijímaček. DÍKY!

Přijímačky nanečisto
Anonymní reference

Jste skvělý. Pokračujte dál ve skvělé práci. Určitě vás doporučím i dalším lidem.

Celoroční / zimní kurz
Anonymní reference

Kurzy mi pomohly s přípravou na medicínu., ale také mi kolikrát pomohly pochopit i něco do školy. Kurzy ale nebyly jen o učení, poznala jsem zde spoustu lidí, skvělých lidí, jak mezi uchazeči, tak i mezi lektory. Nikdy neváhali a vždy se nám pokusili vysvětlit danou problematiku jak nejlépe dokázali. Moc moc děkuju, za všechno, co jste pro nás dělali!

Celoroční / zimní kurz
Anonymní reference

Kurz mi hodně pomohl co se týče předmětů na které jsem se na přijímačky mám zaměřit. Doporučuji :)

Celoroční / zimní kurz
Olga Muraveva

Spokojená jsem úplně. Líbil se mi individuální přístup a to, že se lektoři snažili, aby všichni všechno pochopili. Doporučuju!

Víkendový kurz
Lucie Pecínová

Bylo to fajn a milé opakování (nebo pro mě spíš získání přehledu, o čem jsou přijímací zkoušky. Hlásím se až příští rok.)

Víkendový kurz

Byl to moc fajn týden. Jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet si chirurgické šití. Lekce byly velmi pečlivě připravené :).

Letní škola
Jakub Parobek

Kurzy mě celkově bavily. Honza je super, všechno vysvětloval srozumitelně a víkend jako takový mě bavil. Pomohlo mi to si ujasnit určitá složitější témata k přijímačkám + připravit na pohovory. Díky!

Víkendový kurz
Anonymní reference

Po tomto kurzu rozumím tomu, co jsem předtím vůbec nechápala. Víkendový kurz nemůže být jako jediná přípravná akce za celý rok, ale pro opakování je opravdu perfektní.

Víkendový kurz
Vojtěch Bílek

Je dobrou přípravou pro přijímačky, ale znalosti získané využiju i u maturity.

Celoroční / zimní kurz

Přijímačky nanečisto mi pomohly odhalit mezery ve znalostech i v mém projevu.

Přijímačky nanečisto
Ladislav Zvolský

Kurz byl podle mě nejlepší možnou volbou, kterou jsem mohl udělat. Nadstandardní jsou zde především předtočená videa shrnující učivo potřebné k přijímačkám a dostupnost všech materiálů od starých testů až po modelové otázky.

Celoroční / zimní kurz

Přijímačky nanečisto byly skvěle zorganizované. Oceňuji především možnost vyzkoušet si reálně simulované pohovory.

Přijímačky nanečisto
Kateřina Klímová

S kurzem jsem byla moc spokojená. Lektoři byli moc milí a se vším se snažili pomoci. Jako plus vnímám i to, že jsou to studenti medicíny. Jsou tedy mladší, což tvoří na lekcích přátelskou atmosféru. Super je i lokace - minutu od Masaryčky. Nejlepší za mě jsou ale všechny materiály ke kurzu: modelovky, testy, lekce - vše přístupno až do přijímaček.

Celoroční / zimní kurz

Možnost přijímaček nanečisto je parádní. Myslím, že člověk neví, co čekat od přijímaček, a toto je skvělá příprava.

Přijímačky nanečisto
Adéla Kratěnová

Líbil se mi přednes ostatních studentů medicíny, přidali své vlastní zkušenosti a poradili užitečné věci. Kurz se mi moc líbil, zkusili jsme si různé věci a hned mám lepší představu o tom, co mě čeká jak u přijímaček, tak na vysoké škole. Jsem hodně ráda za upřesnění, jak se různé fakulty liší a jak probíhají různé přijímací zkoušky. Lekce se dali zvládnout i časově, udržet + dávat pozor. Byla jsem spokojená po celou dobu. Rozhodně děkuji za zážitek :)

Letní škola
Denisa Prokešová

Jsem s kurzem velmi spokojená. Naučila jsem se zde hodně věcí, které mi určitě usnadní přijímací zkoušky. Nejvíce se mi líbila praktická část (hlavně chirurgické šití), protože jsem se ujistila, že mě medicína opravdu baví. Kurz určitě doporučuji!

Letní škola
Kateřina Foldynová

S kurzem jsem velice spokojená, myslím, že cenou to dokonale odpovídá. Hodně informací jsem si připomněla již ze znalostí a ještě více jsem se dozvěděla nových věcí. Moc se mi líbilo chirurgické čití, které si jentak doma nevyzkouším a genetika. Odjakživa mě genetika zajímala a jsem teď konečně v obraze. Učili nás studenti z čeho jsem byla nejvíce ráda, jelikož nám sdělili své pocity a názory na přijímačky. Hodně věcí jsem se ve škole ještě neučila, jdu teď do třeťáku, ale beru to spíš pozitivně - jsem popředu. Moc děkuji.

Letní škola
Adéla Svobodová

Jsem spokojená, myslím si, že letní kurz je vhodný pro budoucí studenty 4. ročníků na středních školách. Připadá mi to jako dobrá začátek do následného roku přípravy na přijímačky.

Letní škola
Adéla Kropíková

Super :). Rozhoduju se, že si vezmu vaše celoroční kurzy. Jsem ráda, že je možnost se zeptat na cokoliv, materiály jsou skvělý i prezentace všech fakult, dalo mi to trochu nadhled, který jsem postrádala. Šití mě moc bavilo a část od Nikol na metody učení a spánek byl asi nejpřínosnější, všechno mi hodně dalo a u genetiky jsem měla pocit, že jsem se fakt naučila, ta mě velmi bavila.

Letní škola
Anna Rytychová

Jsem moc ráda, že jsem si podala přihlášku. Díky letnímu kurzu jsem si uvědomila, že si opravdu chci podat přihlášku na medicínu. Metody učení mi dali hodně do přípravy na další rok.

Letní škola
Michaela Nováková

Kurz se mi moc líbil, lektoři podávají látku lidsky a srozumitelně, rozumí našim potřebám. Získala jsem lepší přehled o tom jak vypadají přijímačky. Určitě doporučuji :)

Letní škola
Hana Le Thu

Jsem moc spokojená s kurzem. Naučila jsem se nové věci. Lektoři rozuměli dané látce a uměli to vysvětlit tak, abychom to pochopili.

Letní škola
Dora Loudová

Jako největší plus pro sebe hodnotím, že jsem si dokázala konečně seřadit jednotlivé fakulty v tom, jaké mají rozdíly a v čem se liší.

Letní škola
Nela Poláková

Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a naučila jsem se zajímavé dovednosti.

Letní škola
Polina Chmyreva

Jsem spokojená s kurzem a jsem ráda, že jsem se sem přihlásila. Určitě mi to dalo hodně motivace k pokračování v přípravě a objasnilo mi to hodně otázek.

Letní škola
Veronika Plášilová

S lekcemi a částí výuky - biologie, chemie a fyzika jsem byla spokojená, však nemám pocit, že např. 4. lekce byla potřeba, ale toto je můj problém o nezískání informací o tomto kurzu. Jinak bylo všechno dokonalé. Budu pokračovat v celoročním kurzu.

Letní škola
Lucie Vykydalová

Moc jsem se toho naučila a bylo to moc příjemné. Všechny znalosti určitě využiji.

Letní škola
Anna Ocásková

Jsem velmi spokojená :) ti co chtěji na medicínu a baví je to doporučuju všema deseti, je to nalejvárna ale dá se vydržet. Lektoři jsou milí a vstřícní. 

Letní škola
Ludmila Slabá

Bylo to užitečné a dalo mi to spoustu informací do budoucna pro studium medicíny. Kurz mi dal rozhled, co obnáší příprava na medicínu.

Letní škola
Ulyana Danyliv

Spokojená jsem moc, hlavně praktická část mě bavila. Teoretické hodiny mi byly velkým přínosem. Lektoři vysvětlili danou látku tak, že pochopil každý všechno.

Letní škola
Julie Tvrdoňová

Byla jsem velmi spokojená. Přístup lektorů je vstřícný, milý, všechno mi bylo srozumitelně vysvětleno. První pomoc a chirurgické šití jsem si užila. 

Letní škola
Anežka Procházková

S letním kurzem jsem byla moc spokojená. Nejvíce se mi líbila hodina, kdy jsme se učili zašívat rány. Vážím si i vstřícného a milého přístupu lektorů.

Letní škola
Michaela Bártová

Měla jsem šanci opakovat i naučit se nové informace. Ještě k tomu lekce chirurgie a první pomoci byla velmi zajímavá.

Letní škola
David Vodrážka

Kurz se mi moc líbil a přinesl mi spoustu informací nejen k přijímacím zkouškám ale i ohledně jednotlivých fakult.

Letní škola