reference

Hodnocení a reference od našich studentů.

Celoroční a zimní kurz
Herbert Kindl

Podle mého názoru není lepší způsob, jak se na studium medicíny připravit. Výuka je srozumitelná, podávaná tak, že není těžké ji pochopit, ale zároveň množství látky, které je potřeba vstřebat, dobře simuluje množství látky, která nás čeká na medicíně (teda aspoň zhruba).

Diana Shmyr

Myslela jsem si, že se na kurzech budeme jenom učit, ale je tady velice přátelská atmosféra a učí nás lidi, který jak je vidět milují to co dělají. Na 100% doporučuji kurz Chci na medicínu všem! :)

Světlana Tsikina

Dlouho jsem se rozhodovala, zda jít na nějaké kurzy, jelikož hodně lidí psalo, že jim nebyly kurzy úplně přínosné, nicméně jsem se rozhodla, že nějaký zkusím a vybírala hodně dlouho, až vyhrál právě tento. Nemůžu si ho vynachválit a cítila jsem se hned po první hodině o hodně lépe a že tomu více rozumím. Je ve výuce systém a vždy se můžu obrátit na lektora, když něčemu nerozumím. Je také skvělé, že píšeme testy každou hodinu, to mě osobně hodně donutí se učit. Všem bych tento kurz moc ráda doporučila, cítím, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, které jsem udělala pro přípravu na medicínu. Když někdo má snahu a učí se i doma, kurz mu v přípravě pomůže se na medicínu jistě dostat.

Kateřina Malochová

Supr lektoři, mají široké znalosti a jsou ochotní pomoc a zopakovat. Skvělé prostředí (malé množství studentů - osobnější přístup).

Matyáš Krejčí

Celoroční kurz zcela splnil moje očekávání. Lektoři jsou příjemní, dobře připravení na dané učivo a vždy ochotni zodpovědět všechny dotazy. Díky pravidelným testům, které mě více nutí připravovat se také cítím zlepšení v daných předmětech, což se u přijímacích zkoušek plně zhodnotí. Seznam a rozčlenění okruhů modelových otázek navíc zjednodušuje celý proces učení se. Kurz bych doporučil každému, kdo nechce nechat výsledek přijímacích zkoušek na náhodě!

Kateřina Svobodová

Výuka se mi moc líbí a vím, že velká část je i na nás jako na studentech. Líbí se mi váš přístup a možnost toho cokoliv probrat i mimo kurzy! Ikdyž je to pro mě dost těžké, protože ve škole nemám ani jeden z předmětů, je vidět, že pro nás děláte maximum. Děkuji :).

Adéla Idlbeková

Nejlepší způsob, jak se připravit na všechny 3 lékařské fakulty. Dobře zorganizované hodiny s přesným rozpisem probírané látky. Lektoři jsou ochotni s čímkoliv poradit i ve svém volném čase. Doporučuji!

Tereza Háková

Dlouho jsem vybírala kurz, který by mi nejlépe pomohl s přípravou na přijímací řízení na medicínu. Nakonec jsem se rozhodla pro tento a to hlavně kvůli tomu, že vyučující jsou studenti medicíny, kteří by měli mít nejlepší zkušenosti v tomto ohledu. Kurz naprosto splnil má očekávání, výklad je jasný a je možnost se na cokoliv zeptat. Pravidelné psaní testů mě motivuje k domácímu studiu a k celkovému prohlubování znalostí daného tématu. Všichni vyučující jsou přátelští a na kurzu je příjemná atmosféra!

Kseniia Bespamiathnykh

Doporučuji každému studentovi, který se chce doopravdy připravit na medicínu. Lektoři přednáší perfektně a pomáhají všem, kdo potřebují nějakou pomoc během studia.

Daria Struchenko

Kurzy splnily mé očekávání. Líbí se mi, že mám možnost se obrátit na lektory s jakýmkoliv dotazem.

Vojta Linhart

Líbí se mi, že průběžně píšeme testy na procvičení a dostáváme dost materiálů.

Zuzana Kamínská

Velmi příjemný přístup lektorů, vždy je prostor na vlastní otázky. Teorie je promíchaná s modelovými otázkami.

Milan Řehořek

Jsem rád, že kurzy navštěvuji, díky nim jsem zjistil, že k přijímacím zkouškám jsou potřeba i některé znalosti nad rámec vědomostí ze střední školy a určitě mě tak povzbudily, abych se začal připravovat včas. Lektoři při procházení modelových otázek vše vysvětlují logiciky a ukazují způsob, jak otázky řešit efektivně, což velmi cením.

Martin Vávra

Výborný styl výuky. Skvělý způsob přípravy na přijímací zkoušky, ale i na maturitu. Kurzy však nejsou všechno, člověk tomu musí věnovat i volný čas. Lektoři jsou fajn, mají připravné hodiny, rozumí látce, jsou ochotní kdykoliv s čímkoliv pomoct.

Adam Lill

Tento kurz rozhodně splnil má očekávání. Kladně hodnotím přátelský přístup, trpělivost a snaživost všech lektorů. Dává mi určitou dávku disciplíny a píle, kterou musím vynaložit k dobrému prospěchu. Na kurzu bych asi nic neměnil.

Klára Buštová

Kurzy jsou pro mě velikou důležitou součástí přípravy. Přijímačky mě čekají sice až za rok, ale i přes to letošní přípravu považuji za důležitou. Rezervy cítím zvláště ve fyzice, které mi tyto kurzy pomáhají úspěšně překonat :-)

Hana Janovcová

Lituji, že takové učitele nemáme na gymnáziu. Kdychom je měli, výuka by mě vždy na naší škole bavila, proto se těším na každou výuku v sobotu tady. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tento kurz.

Eliška Horáková

Kurzy jsou skvělou příležitostí, jak se efektivně učit na přijímačky. Lektoři skvěle předávají své znalosti a neztrácí čas nad tématy, které nejsou nutné znát k přijímačkám. Navíc jsou velmi ochotní odpovídat na jakékoli dotazy studentů. Neocenitelné jsou navíc i online materiály, které jsou nám od začátku kurzu k dispozici.

Nikola Málková

Kurzy jsou super, minulý rok jsem chodila na kurz jiné agentury v Praze a s tím se to nedá srovnávat! Zde jsou lektoři velmi milí, ochotní a ohleduplní. O všem mají přehled a vždy se ujistí, zda tomu všichni rozumí! Velmi oceňuji kuchyňky ve všech výukových prostorech + super lokaci. Na 100% bych doporučila kurz ostatním studentům.

Lenka Laštovičková

Pokud jste se zničeho nic rozhodli pro studium medicíny, doporučuji tento kurz, jelikož se velmi systematicky dostanete na potřebnou úroveň znalostí. Kromě toho tu panuje příjemná atmosféra a klid.

Kateřina Bábovková

Pokud si studenti vždy projdou teorii z hodiny, tak na každé začáteční hodině napíší test velmi dobře. Myslím, že jim to bude stačit i k přijímačkám, si znovu dané témata důkladně projít. Kurz určitě doporučuji.

Sofie Bošuková

Příjemná atmosféra a super lektoři. Oceňuji, že se můžeme zapojit do výuky.

Kateřina Vlková

Jelikož jsem se na letní školu i celoroční kurz hlásila před nástupem do třetího ročníku, tak jsem měla obavy, zda nebudu ostatní studenty zdržovat a zda-li látce budu rozumět. Musím říct, že obavy jsem vůbec nemusela mít, látka je vždy krásně a srozumitelně vysvětlená, tak aby ji každý pochopil.

Adéla Mikulčíková

Určitě moc doporučuju všem, kteří o medicíně přemýšlí. Dozvěděla jsem se spoustu informací a tipů, které jen tak někde nejsou. Všichni jsou tu moc milí! :)

Jitka Zástěrová

Letní škola je úžasná akce, kterou bych každému doporučila. Lektoři pro nás měli připravený neuvěřitelně zábavný a pestrý program, dali nám spoustu užitečných rad a navíc byli celou dobu ohromně vstřícní a přátelští. Bylo vidět, že je jejich práce baví.

Michaela Holubová

Letní škola předčila všechna má očekávání. Všichni lektoři jsou moc ochotní a milí, pokud něčemu nebudete rozumět, rozhodně se nebojte zeptat. Oceňuji také motivaci k učení, kterou mi letní škola dodala.

Eliška Tomečková

Koncept výuky se mi moc líbil a dost mi vyhovoval. Učitelé příjmení a vstřícní. Velmi naučná byla simulace nehody, abychom si osvojili první pomoc. Výuka byla zábavná, líbilo se mi jak nám to učitelé s elánem vykládali. Hodily by se delší pauzy. Určitě bych doporučila, jsem moc ráda, že jsem kurz absolvovala :).

Kateřina Vokounová

S letní školou jsem byla opravdu spokojená. Bylo to velice motivační, což se opravdu hodilo. Hodně cením modelovou situaci první pomoci. Lektoři byli opravdu ochotní a velice milí. Témata byla vysvětlena moc hezkou formou. Prošli jsme společně k tématům modelové otázky a lektoři nám je jasně vysvětlili.

Anna Pulpánová

Kurzy moc doporučuji. Zábavnou a smysluplnou formou vám ukáží, na co se připravit. Lektoři látku skvěle vysvětlují a upřímně vám řeknou jejich zkušenost.

Valeriya Chekalina

Letní škola se mi moc líbila, zjistila jsem třeba, že mě vlastně genetika baví, že počítání v chemii není zas tak hrozné a že fyzika taky není taková noční můra, jako jsem si dřív myslela. Důležité je také to, že jsou tu všichni lektoři velmi vstřícní a milí, což je podle mě dost důležité, když se to týká příp. kurzů na medicínu, která vůbec není tak lehká. Už jsem se přihlásila i na celoroční kurz, protože vím a věřím, že mi to hodně pomůže. Dokonce jsem přesvědčila kamarádku, aby šla se mnou.

Kateřina Števulová

Letní škola byla přesně to, co jsem potřebovala. Nakopnout, získat nějaké informace a pak už se jenom s úsměvem vydat do roku plného práce.

Nela Císařová

Tento víkendový kurz mě velmi mile překvapil! Líbil se mi profesionální přístup přednášejících. Nejlepší byla fyzika, což je u mně docela divné, protože ve škole mě zrovna moc nebere. Přednášky byly zábavné a lektoři byli velmi ochotní. Biologie byla velmi zajímavá a přednášející do té hodiny vnesla skvělou energii a luxusně nám to vysvětlila. Jako jediné mínus bych dala to, že to všechno bylo tak zajímavé, že nebyl čas na jídlo.

Adéla Zajíčková

Letní školu jsem si opravdu užila, hned po prvním dni jsem se cítila lépe, co se týče přehledu v předmětech. Pokud uvažuješ o nějakém kurzu, tento mohu jen doporučit.

Matěj Golda

Letní škola je parádní volbou pro studenty, kteří nechtějí usnout na vavřínech a začít se připravovat na budoucí studium medicíny. Příjemnější závěr prázdnin jsem ještě nezažil. * Díky moc týme *

Natálie Lukešová

Super lektoři, kteří vás přirozeně nakopnou do učení a zabývaní se detaily daného tématu.

Barbora Vítková

Celý kurz splnil, respektive předčil má očekávání. Lektoři ochotní, probíraná látka úplně vysvětlená, prostě skvělé “nastartování” do nového školního roku :).

Tomáš Kašpárek

Tak za mě to určitě stálo za to. Je to určitě hodně nápomocné a skvělé nastartování na nový školní rok.

Martina Peláková

Určitě doporučuji. Každou lekci vedl student LF, který nám nejen předal užitečné informace o daném předmětu, ale dal nám i tipy, jak se na medicínu dostat.

Richard Dyják

Je to koncept výuky, který rozhodně zaručí větší odvahu k přijímacím zkouškám a úspěšnému přijetí.

Karolína Ráchel Satcheková

Vše je skvěle vysvětleno a kantoři mají čas na to, aby případně do vysvětlili téma co nebylo pochopeno.

Anastázie Sára Kuníková

Přístup studenta ke studentovi je super, vysvětlí to lépe než učitel a dá upřímné rady a tipy. Doporučuji. Tyto informace se lépe nemůžete dozvědět.

Vojtěch Hofner

Kurz vás nenásilnou a velmi příjemnou cestou dostane do pracovního tempa.

Anna Vosmíková

Chtěla bych moc poděkovat všem lektorům za srozumitelný vysvětlení obtížných témat a také za jejich upříjmné rady. Hodně mi to pomohlo se zorientovat v tom, co je ještě potřeba pro přijímačky udělat a jak vlastně fakulty a přijímačky na nich fungují :).

Lenka Rejzková

Moc mi vyhovoval systém delších period výuky a častějších kratších přestávek. Dále to, že jsme se převážnou část kurzu věnovali fyzice, kteerá často dělá ty největší potíže. Ostatním můžu kurz po mé zkušenosti určitě doporučit a za všechny myslím můžu poděkovat celému týmu Chci na medicínu.

Hana Nochevkina

Bylo to super! Hodně se mi to líbilo. Byl to velice dobrý souhrn toho všeho, co jsem snažila naučit během celého roku.

Tereza Tobolková

Kurz se mi líbil. Součástí bylo nápomocné zpracování otázek k ústnímu pohovoru a ukázka testu obecných studijních předpokladů.

Marie Závadová

Kurz se mi moc líbil, fyzika mi ohromně pomohla, celkově kurz mi osvěžil celou fyziku k přijímacím zkouškám + počítání na 3. LF (chemie) bylo taky velice užitečné!

Adam Vojtovič

Super! Probrali jsme skoro všechno a zaměřili jsme se na obtížnější příklady. Příště bych dal více biologie.

Bohdana Gusarova

Jsem ráda, že jsem se zúčastnila tohoto kurzu. Je to dobrá možnost zopakovat veškerou látku před přijímačkami.

Bohdana Todorova

Moc se mi tento kurz líbil. Prošli jsme všechno, co jsme potřebovali. Dozvěděla jsem se hodně nových informací a budu tento kurz doporučovat svým kamarádům.

Kateřina Bušková

Na kurzech se mi líbila zejména část s pohovory, bavilo mě to :)

Barbora Šindelářová

Skvělý kurz, který mi objasnil dosud nepochopitelná témata. Taky oceňuji i zahrnutí testu všeobecných studijních předpokladů a rozebíraní pohovorů na 2. a 3. LF UK.

Dominika Dvořáková

Kurz mi byl velkým přínosem. Dozvěděla jsem se věci o ústních pohovorech, všeobecných předpokladech a probrali jsme zákeřné otázky. Ikdyž ta fyzika byla velmi zdlouhavá, ale bylo toho prostě hodně co se muselo probrat. Děkuji.

Lukáš Korbel

Kurz se mi líbil, ocenil bych především důkladně probranou látku fyziky, ve které jsem měl ještě mezery. Ale i ostatní části byly perfektní. Věřím, že mi všechny nové poznatky u zkoušek pomohou.

Terezie Hynková

Kladně hodnotím spoustu přínosných informací, hezký a příjemný výklad přednášejícího, ideální počet lidí a dobrou atmosféru.

Diana Pukišová

Kurz se mi líbil, protože všechno bylo opravdu zajímavé. Pochopila jsem témata, kterým jsem vůbec nerozuměla ve škole (většinou se to týkalo fyziky). Také teď už vím, jak se připravit na pohovor a co si zopakovat. Děkuji !

Kseniia Bespamiatnykh

Navštívila jsem víkendový kurz na lékařské fakulty. Hodně se mi líbil kurz. Zopakovali jsme nejtěžší příklady z každého předmětu. Lektor byl ochoten pomoct každému studentovi. Doporučuji každému navštívit tento kurz. Děkuji !!!

Tereza Patlejchová

Přijímačky nanečisto bych rozhodně doporučila každému, kdo se hlásí na medicínu. Díky této možnosti jsem si mohla zkusit, jak vypadají jednotlivé testy i s následným velmi milým vysvětlením všech dotazů. Ústní pohovor, který byl součástí, byl určitě skvělá zkušenost, která se doma u učebnic získat nedá. Vstřícnost zkoušejících a příjemné prostředí bylo nedílnou součástí.

Barbora Laštůvková

Líbilo se mi, že zde byla možnost vyzkoušet si pohovory nanečisto a celkové srovnání studentů. Vysvětlení a zpětná vazba jak pohovorů, tak testů byla super. Chtěla bych ale vyzdvihnout především pohovory, jelikož jsem v jiných kurzech tuto možnost nenašla.

Matyáš Pásztor

Za mě super. Nejlepší na těhle přijímačkách nanečisto byla simulace pohovorů, což mi hodně pomohlo zbavit se stresu a získat představu o tom, jak to probíhá.

Tomáš Chloupek

Pokud bych měl shrnout celé přijímačky nanečisto, řekl bych, že byly velice přínosné, jak z pohledu informačního, tak stylového. Komise a i všichni ostatní zúčastnění jsou vřelí lidé, kteří jsou ochotni pomoct a vše vysvětlit. Osobně jsem získal užitečné nové zkušenosti, kterých jistě v budoucnu využiji. Tímto bych rád doporučil tuto akci a poděkoval všem za pomoc a informace, které mi byly dány.

Ema Soukeníková

Přijímačky nanečisto byly velice reálné a dobře zorganizované! Ústní pohovory jsou předností, jelikož se těžko trénují jinak.

Leona Mrázková

Skvělá příprava a návaznost. Lektoři moc milý a nápomocní. Myslím, že touto formou je to nejlepší možná příprava na přijímačky.

Alena Tauchmanová

Velmi dobře připravené, možnost vyzkoušet si pohovory. Naostro pak víte do čeho jdete, zjistíte na čem zapracovat.

Diana Šálková

Milí inštruktori, profesionálne zhodnotený plán výuky. Já som spokojná, aspoň už viem, čo ma pri skutočných príjimačkách čaká.

Eliška Hyánková

Přijímačky nanečisto byly super. Na konci jsme pak dostali vysvětlení toho, čemu jsme nerozuměli. Myslím, že to stálo za to a rozhodně mi to hodně dalo.

Kateřina Bušková

Jsem ráda, že jsem se účastnila přijímaček nanečisto - mohla jsem tak prožít "na vlastní kůži" atmosféru přijímacích řízení na pražské lékařské fakulty před začátkem období přijímacích řízení. Jinak - super lektoři!

Petr Hotovec

Testy se mi líbily, hlavně jsme dostali parádní zpětnou vazbu z toho asi nejtěžšího testu z fyziky, kde nám lektorka dopodrobna vysvětlila řešení. Z ústního pohovoru mám také dobrý pocit, v zpětné vazbě jsem se dozvěděl nedostatky, které zlepšit na přijímačky. Prostředí bylo velice milé a lektoři příjemní!